Lazer

Hd Lazer Tedavisi

HD lazer tedavisi, kişiye özel yapılan cerrahi öncesi planlama ile elde edilebilecek optimum görsel performansı tanımlar.

Görsel kapasitemiz; gözümüzün anatomik yapısı, gözyaşı fonksiyonu ve güncel görsel ihtiyaçlarımıza göre farklılıklar gösterir. Bu aynı kişinin her iki gözünde, farklı yaşlarda bile değişim gösteren dinamik bir süreçtir.

Standard lazer tedavisinde anlık refraksiyon (kırma) kusurları (miyop, hipermetrop, astigmat gibi) tanımlanmış rakamsal değerler (-2,00 numara miyop, +1,50 numara astigmat gibi) üzerinden tedavi edilir. Bu tedavi şekli kornea, lens, gözyaşı gibi gözün önemli bölümlerinden kaynaklanan üst seviye optik hataları düzeltmez.

Lazer tedavisinden sonra oluşabilecek ışık saçılması, kontrast duyarlılıkta azalma, gece görüş sorunları ve yakın mesafeye odaklanma sorunu gibi problemlerin en az seviyede olması için kişiye özel bir tedavi planlanmalıdır.

Görsel ihtiyaçlarınız için bir lazer tedavi profili oluşturulurken, yaşınız da dikkate alınarak sadece bugünün değil gelecekte oluşabilecek görsel ihtiyaçların da değerlendirilmesi gerekir.

Online
Randevu
Randevu Alın

Güncel Haberler

Diyabet Hastalarında Katarakt Daha Erken ...

Göz muayenesi ...

Detayları Okuyun
Video
Galeri
İnceleyin
Bilimsel
Yayınlar
İnceleyin
Kornea Detaylar için tıklayın Lazer Ameliyatı Detaylar için tıklayın Katarakt Detaylar için tıklayın Yakın Gözlüğü Tedavisi Detaylar için tıklayın

Dr. Sönmez ile iletişime geçin

captcha