Hakkında

Hakkında

"Etik, akademik, hasta odaklı göz sağlığı hizmeti"

Eğitim

Dr Sönmez; 1999 yılında tıp fakültesi eğitimini, 2003 yılında ise göz hastalıkları uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı. Kornea ve refraktif lazer cerrahisi üst ihtisasını 2005 - 2006 yıllarında The Jules Stein Eye Institute, University of California Los Angeles - ABD’ de yaptı. Dr Barış Sönmez; Endotelyal Keratoplasti (Dikişsiz Kornea Nakli) eğitimini Price Vision Group, Indianapolis - ABD’de, Okülofasiyal Kozmetik Cerrahi (Göz Estetiği Cerrahisi) eğitimini Saint Louis University - ABD'de almıştır.

Deneyim

Dr Sönmez; göz lazer tedavileri, katarakt, kornea ve göz estetiği cerrahileri ön planda olmak üzere onbinin üzerinde operasyon gerçekleştirmiştir.

Akademik Bilgi - Birikim

Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda öğretim üyesi olan Prof. Dr. Barış Sönmez’in 40’ı uluslararası olmak üzere 100’ün üzerinde bilimsel yayın ve bildirisi bulunmaktadır. Dr Sönmez; Türk Oftalmoloji Derneği, American Academy of Ophthalmology, Cornea Society ve International Society of Refractive Surgery üyesidir.

Kaliteli sağlık hizmeti

Ekibi ile birlikte kusursuz hasta memnuniyetini hedefleyen Dr Barış Sönmez hastalarını Kasım 2018 itibariyle kendi kliniğinde kabul etmektedir.

İş Ortakları

Anlaşmalı kurumlar

Allianz, Mapfre, Anadolu sigorta ve Eureko özel sağlık sigortaları anlaşmamız mevcuttur.

Online
Randevu
Randevu Alın

Güncel Haberler

Diyabet Hastalarında Katarakt Daha Erken ...

Göz muayenesi ...

Detayları Okuyun
Video
Galeri
İnceleyin
Bilimsel
Yayınlar
İnceleyin
Kornea Detaylar için tıklayın Lazer Ameliyatı Detaylar için tıklayın Katarakt Detaylar için tıklayın Yakın Gözlüğü Tedavisi Detaylar için tıklayın

Dr. Sönmez ile iletişime geçin

captcha