Hakkında

Hakkında

"Mükemmel cerrahi sonuçlar ve tedavi için, kişiye özel göz sağlığı hizmeti"

Eğitim

Dr Sönmez; 1999 yılında tıp fakültesi eğitimini, 2003 yılında ise göz hastalıkları uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı. Kornea ve refraktif lazer cerrahisi üst ihtisasını 2005 - 2006 yıllarında The Jules Stein Eye Institute, University of California Los Angeles - ABD’ de yaptı. Dr Barış Sönmez; Endotelyal Keratoplasti (Dikişsiz Kornea Nakli) eğitimini Price Vision Group, Indianapolis - ABD’de, Okülofasiyal Kozmetik Cerrahi (Göz ve Yüz Estetiği Cerrahisi) eğitimini Saint Louis University - ABD'de almıştır.

Deneyim

Dr Sönmez; göz lazer tedavileri, katarakt, kornea ve göz estetiği cerrahileri ön planda olmak üzere beş binin üzerinde operasyon gerçekleştirmiştir.

Akademik Bilgi - Birikim

2009 Yılında Doçentlik ünvanını alan Dr Barış Sönmez’in 40’ı uluslararası olmak üzere 100’ün üzerinde bilimsel yayın ve bildirisi bulunmaktadır. International Council of Ophthalmology sertifikalı olan Dr Sönmez; Türk Oftalmoloji Derneği, American Academy of Ophthalmology, Cornea Society ve International Society of Refractive Surgery üyesidir.

Kaliteli sağlık hizmeti

Ekibi ile birlikte kusursuz hasta memnuniyetini hedefleyen Dr Barış Sönmez, 2010 yılından günümüze Memorial Hastanesi Göz Merkezi Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Memorial Hastanesi

Türkiye’de JCI (Joint Commission International) akreditasyon kalite belgesini alan ve American Hospital Association üyesi ilk hastanedir. Memorial Göz Merkezi, medikal ve cerrahi tüm tedavi yöntemlerinde, yüksek kalitede güncel teknoloji kullanmayı hastaları için ödün verilmez bir standart olarak kabul etmektedir.

Online
Randevu
Randevu Alın

Güncel Haberler

Çocuklarda Göz Muayenesi

Çocuklar ne ...

Detayları Okuyun
Video
Galeri
İnceleyin
Bilimsel
Yayınlar
İnceleyin
Kornea Detaylar için tıklayın Lazer Ameliyatı Detaylar için tıklayın Katarakt Detaylar için tıklayın Yakın Gözlüğü Tedavisi Detaylar için tıklayın

Dr. Sönmez ile iletişime geçin

captcha